Kateřina Malysová

Účetnictví jsem studovala na Obchodní akademii. Pracovat v oboru jsem začínala na pozici pomocné fakturantky u samostatné účetní v roce 2016. 

Časem jsem získala místo asistentky účetní ve firmě Sběrna druhotných surovin Lindovský s.r.o. a dále jako asistentka hlavní účetní ve společnosti Schrothovy léčebné lázně s.r.o.

 Největší praxi jsem získala v účetní a daňové kanceláři v Brně, kde jsem jako samostatná účetní vedla účetnictví klientům z různých oborů podnikání - stavební a strojírenské firmy, mateřská školka, prádelny, autodoprava, firmy zabývající se poradenskou činností a maloobchodní podnikatelé.

Rozhodla jsem se začít pracovat "na volné noze". Jeden z důvodů byl i ten, že mi to přináší svobodu v rozhodování jakým způsobem klientům účetnictví zpracuji. Jde to i elektronicky - šetří to Váš čas a vede to k efektivnějšímu zpracování účetnictví. Ne vše se musí tisknout a zakládat do šanonů. 

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Snažím se využívat moderní technologie tak, aby Vám ušetřily práci se zbytečným papírováním, kopírováním a donášením dokladů. Na druhou stranu ale veškerou práci nenechávám jen technologiím a každý doklad zkontroluji a zaúčtuji. Pracuji převážně s online účetním softwarem Eurofaktura a každý klient má ke svému účetnictví přístup 24 hodin. Nezáleží tedy na tom, jestli jste v Praze nebo ve Zlíně, kdykoliv do něj můžete nahlédnout nebo si stáhnout to, co zrovna potřebujete. Data jsou zabezpečena a šifrována, na takové úrovni jako Vaše internetové bankovnictví.

ONLINE KOMUNIKACE

Komunikuji prostřednictvím emailu, whatsappu, messengeru, telefonu, tak jak je to pro Vás pohodlné. Doklady můžeme sdílet v cloudu, v online účetním systému nebo zasílat e-mailem. Snažím se co nejvíce o online komunikaci, ale budete-li chtít něco zkonzultovat osobně, ráda se s Vámi setkám v Praze, Brně, Olomouci a v Jeseníku.

Sledujte můj profil na IG @mk_ucetnictvi kam přidávám aktuální informace týkající se účetnictví, daní a podnikání.

INDIVIDUÁLNÍ PŘISTUP

Každý klient je jiný a tím se řídím. Záleží na Vás jakou spolupráci zvolíte. Zda si přejete celou agendu nechat na mě, nebo si například faktury chcete vystavovat sami. Pracuji samostatně, ale konzultuji s Vámi všechny důležité kroky. Vše je uzavřené smluvně, včetně mojí mlčenlivosti o Vašem účetnictví.